OBJEDNÁVKY DO 12:00 doručujeme do 1 pracovního dne. Víc info

Svatební jmenovky jsou detail, bez kterého se žádná svatba neobejde!

Svatba je plná detailů, díky kterým vytváří jeden dokonalý celek. I díky detailům může být váš svatební den nejkrásnějším dnem vašeho života. Jednou z věcí, na kterou byste neměli na svatbě zapomenout je správný zasedací pořádek. I díky tomu můžete dosáhnout, že vaši hosté budou spolu bavit a budou sedět vedle svých známých a přátel. Díky svatebním jmenovkám můžete předejít chaosu a zmatku na svatba a docílit, aby každý svatební host věděl, kde je jeho místo. Svatební jmenovky si můžete vyrobit, ale i koupit.

39863-2_big-wdp3-04-s 

Elegantní jmenovky

Svatební jmenovky by měly být sladěny se zbylou výzdobou, kterou na svatbě máte. Měly by ladit s květinovou výzdobou, ale já s dekoracemi na stolech a na židlích. Elegantní jmenovka se zlatým vzorem přistane téměř k jakékoliv výzdobě - ​​navíc bílo zlatá kombinace je na dnešních svatbách nejčastější výzdobou. Skládací jmenovka v jednoduchým zlatým vzorem v rohu je skvělou volbou, pokud je vaše svatba tradiční oslavou. Další možností jsou elegantní skládací jmenovky se stříbrným potiskem květů. Tradiční ozdobou, která zdobí svatební jmenovky jsou obroučky a srdíčka. A i takové si můžete vybrat - skládací jmenovky se zlatým potiskem obrouček a srdíček.

32981-1_big-ws6-02-s

Jmenovky s vyřezávanými ornamenty

Jmenovky s vyřezávanými ornamenty jsou také ty, které patří spíše do kategorie elegantních jmenovek. Složené jmenovky, při kterých si můžete vybrat buď vzor srdce nebo rozetu - je jen na vás, co se více hodí k vaší svatební výzdobě.

Trendové jmenovky

Možná nejste zastánci klasiky a ani vaše svatba nebude nést v tradičním duchu. Pokud se k vaší výzdobě více hodí modernější, aktuálnější a trendovejšie jmenovky, které působí stylově, zkuste si vybrat jmenovky s názvem "Sladkosti." Ty jsou skvělou volbou zejména pro mladší novomanžele a symbolizují trochu hravosti a mládí.

Jmenovky do držáků

Svatební jmenovky nemusí být jen skládací jmenovky, můžete si vybrat i takové, které můžete umístit do držáků nebo třeba na sklenici na víno. Takovými popisky jsou i jmenovky ve tvaru srdce s vyřezáváním v jedné polovině.

Jmenovky si můžete také vyrobit doma - stačí pokud zapojíte svou fantazii, koupíte si pomůcky - tvrdý papír (výkres - může být například i barevný), něco na zdobení, barevné fixy. Pokud máte raději bohatší zdobení - například kamínky, stužky, mašličky.

Na jmenovky nezapomeňte napsat jména - můžete je psát ručně, fixem (kromě černé můžete použít i zlatou nebo stříbrnou) - nebo je můžete s dalšími svatebními dekoracemi sami vytisknout.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení