OBJEDNÁVKY DO 12:00 doručujeme do 1 pracovního dne. Víc info

Rozlučka se svobodou! (Pro ni)

Rozhodli jste se, že do toho přece jen kopnete, „obětujete se“ a strávíte zbytek života s chlapem, který nechává rozházené ponožky po bytě, neumyté nádobí na stole a plechovky od piva na gauči? Pár dní před svatbou je pro Vás poslední příležitostí, jak se pořádně odvázat a pobavit se svými kamarádkami a dělat všechny věci, které dělají poblázněné nevěsty s družičkami z amerických filmů. Právě před svatbou totiž nastupují Vaše nejlepší kamarádky, aby Vám připravili tu nejlepší, nejdivočejší a nejbláznivější rozloučení se svobodou. Nezapomínejte na to podstatné – na rozloučení se svobodu prostě musíte strhnout veškerou pozornost na sebe!

Loučení na míru

Pokud přemýšlíte, jakou rozlučku se svobodu připravit pro Vaši kámošku, která bude již brzy v chomoutu, měli byste ji v první řadě dobře znát. Neboť pouze pokud ji dobře znáte, připravíte rozlučku se svobodu přesně pro ni. Každý člověk je jiný a u žen to platí stonásobně. Zatímco jedna chce strávit rozloučení v posteli, s nejlepšími kamarádkami, romantickými filmy a šampaňským s jahodami, jiná chce zažít nejdivočejší párty ever a zatančit si například se sexy číšníkem na stole.

                                                        reasons-to-plan-your-bachelor-party-in-cancun

 

Rozloučení na pláži

Výjimkou dnes již nejsou společné výlety Vaší dívčí partie, například i někam k moři. (Velmi oblíbenou je například Mallorca.) Případně si můžete zajít do nedaleké Prahy, pořádně se tam vyřádit v mnoha skvělých barech, nebo si odpočinout a opalovat se v hotelu na wellness víkendu. Další možností je například skvělá dívčí párty v Tatrách. Se svobodou se (v nejlepším případě) loučíte jen jednou, proto si dopřejte luxusnější hotel, wellness pobyt, dobré jídlo a kvalitní alkohol. Nešetřete na sobě!

Pokud nechcete za zábavou cestovat, rezervujte si jednu (klidně i více) noc v hotelu v blízkosti Vašeho domova. Zaplaťte si dobrou večeři, nevynechejte dobré kvalitní víno, dopřejte si například masáž.

                                                                                                lanybucsu-kulfoldon

 

Doma v posteli

Chcete oslavit své poslední dny svobody doma a jste velmi romantické? Tak si udělejte velkou zásobu romantických filmů (klidně i těch, které jste již viděli), připravte si víno, šampaňské (nebo jiný dobrý alkohol), dobré jídlo, a jak se na správnou rozloučenou patří tak nezapomeňte na skvělé sladké dobroty (podle mě se úžasně hodí francouzské makarónky). Lakujte si nehty, udělejte si pleťové masky, tělový peeling, vše co k pravému dívčímu víkendu patří.

                                                                                      f6f8709f-fd07-431e-b1fd-d109714c64a3_grande

 

Nejbláznivější párty

Určitě jste již viděli milion amerických filmů, kde se baby loučí se svobodu divokou párty. Přesně takovou si můžete dopřát před svatbou i Vy. Kdy, pokud ne ještě před svatbou, dokud si to můžete stále rozmyslet? Všechny tradiční blbosti, které my ženy tak milujeme, jako například korunka se závojem, šerpy pro nevěstu a družičky, bublifuky, balóny neodmyslitelně patří k Vaší velké noci. Můžete se odvázat protože cokoliv, co běžně považujete za kýčovitě Vám bude v tuto noc odpuštěno. Začněte doma dobrým alkoholem a jídlem a pokračujte klidně objednaným kabrioletem s otevřenou střechou až do baru, kde Vaše noc vyvrcholí úžasnou bláznivou párty, ze které si možná nebudete nic pamatovat, ale rozhodně si ji užijete.

                                                                             176d1113c243103f3eb1f99a5bed2530

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení