OBJEDNÁVKY DO 12:00 doručujeme do 1 pracovního dne. Víc info

Dětská oslava – Témata, která letí mezi chlapci II.

V prvním článku o tématech na dětské oslavy jsem Vám přiblížila pohádkové téma, které by jistě potěšily vašich chlapců. V tomto druhém článku se budu zabývat spíše obecným tématům, ne konkrétním, které nesouvisí s žádnou pohádkou nebo hrou. Oslavou v těchto tématech potěšíte nejen malých, ale i starších chlapců, kteří chtějí oslavit své narozeniny ve velkém stylu.

Oslava pro malé piráty

Kluci se už od malička hrávají na piráty, řídí své vlastní imaginární lodi a plaví se po neznámých vodách. „Pirátská“ téma nabízí opravdu mnoho možností, jak připravit oslavu a jak ji vyšperkovat do dokonalé spokojenosti vašich nejmenších. Na trhu dnes seženete množství předmětů s pirátským motivem. Místnost, kde oslavu plánujete můžete ozdobit balony, girlandami a pokud chcete být originální, zkuste sehnat maketu pirátské lodi. Nebo si ji můžete i vyrobit. Pamatuji si jeden karneval ze základní školy, kdy přišel můj spolužák v masce piráta a měl i obrovskou pirátskou loď vyrobenou z kartonů. Případně můžete vyrobit maketu piráta s otvorem v obličeji a udělat z ní fotostěny pro malé piráty. Připravit můžete pro všechny hosty i například pirátské pásky na oko. Toto téma nabízí mnoho možností, jak oslavu ozvláštnit. Stačí jen trošku tvořivosti a nadšení.

                                         f7515c1f7c620b637cdbef3d375ba159 

Oslava „V zemi dinosaurů“

Téměř každý malý kluk sbírá malé modely dinosaurů, dává jim jména a hraje se s nimi na milion způsobů. Vašich chlapců by proto určitě potěšila oslava, která by se nesla v tomto duchu. Zkuste nakoupit balóny, girlandy, lampiony s motivem dinosaurů. Po místnosti můžete rozmístit postavičky dinosaurů a vymyslet s nimi i nějaké hry a soutěže, které děti zabaví. Stejně jako při pirátech, i při dinosaurech můžete vyrobit z kartonu originální fotostěny, díky které zažije váš syn nejkrásnější narozeniny. Pokud máte více času a tvůrčí nálady, celou místnost, ve které připravujete oslavu můžete proměnit na zemi dinosaurů. Jelikož jsou dnes opravdu obrovské možnosti i ve výběru narozeninového dortu, pokud najdete šikovnou cukrářka celou oslavu můžete vyšperkovat dortem ve tvaru dinosaura, kterou budete podávat na talířích s vyobrazením dinosaura.

                                                        6d402aec0207d6d0a6ca802fc86471b7 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení