OBJEDNÁVKY DO 12:00 doručujeme do 1 pracovního dne. Víc info

Narozeninové pozvánky

Pokud plánujete organizovat narozeninovou oslavu, jsou věci, na které byste ani náhodou neměli zapomenout. Pokud jste již vybrali datum oslavy, čas, místo a hosty, jejichž na oslavu pozvete, dalšími na řadě by měly být pozvánky. Můžete si vybrat hned z několika možností jako hosty (případně i samotného oslavence / oslavenkyni) na oslavu pozvat. Zkuste si přečíst pár dobrých nápadů, jak pozvat hosty na narozeninovou oslavu.

Klasika

Klasické pozvánky asi nikdy nebudú out. Nie je síce v súčasnosti bežné pozývať hostí na narodeninovú oslavu klasickými narodeninovými pozvánkami v obálke, môže to byť však celkom dobrý nápad skúsiť takto ozvláštniť pozývanie a zaspomínať si na staré čas. Pamätám si, ako som na základnej škole v 2.ročníku pozývala kamarátky a spolužiačky na oslavu  ručne vyrobenými pozvánkami. Klasické papierové pozvánky môžete vyrobiť ručne doma, môžete si ich napríklad aj kúpiť, alebo dať vytlačiť na mieru vymyslené a pripravené pozvánky. Určite nimi nenarobíte škodu.

Mailové pozvánky

Mailové pozvánky sú čoraz populárnejšími. A nie len mailové, ale akékoľvek internetové pozvánky. Tak, ako nahradili tradičné písanie listov, tak nahradili nové technológie aj klasické tlačené pozvánky. Ak nechcete poslať len obyčajnú správu alebo mail s dátumom, miestom a časom, skúste vymyslieť originálny text. Prípadne vytvorte pozvánku napríklad vo photoshope a rozpošlite ju mailom namiesto pošty.

 

                                                                               save-the-date-invitation-festive-flowers-send-postcards-online-9323_29

 

Telefón

Telefon je také skvělým způsobem, jak pozvat hosty na oslavu. Dnes mají telefon i malé děti a je velmi jednoduché zavolat přátelům a takto je pozvat. Je to však časově o cosi zdlouhavější.

 

                                                                                            cell-phone-tracking

 

Facebook

Facebook je úchvatná věc. Na chatování, sdílení, komentování, lajkování. A i na pozvání. Vytvořit událost na Facebooku a pozvat všechny známých, se kterými chcete oslavovat a které chcete mít na oslavě je jedna z nejjednodušších cest, jak pozvat na oslavu všechny hosty. Je to nenákladné, jednoduché, současné a šetří to čas.

 

                                                                                                                      Facebook_1_Cake

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení