OBJEDNÁVKY DO 12:00 doručujeme do 1 pracovního dne. Víc info

Dětská oslava – Témata, která potěší všechny dívky II.

Témat na oslavu pro dívky je docela hodně a proto jsem pro vás připravila i druhý článek o tom, jakou téma můžete vybrat na narozeninovou oslavu pro vaši ratolest.


Narozeniny s princeznou Sofií


Pohádka, respektive televizní seriál, ze kterého jsou nadšené všechny dívky je určitě i seriál Princezna Sofia. Každé malá holka touží být alespoň jednou princeznou a právě na narozeniny jim toto přání můžete splnit. Oslavě v tomto tématu se potěší zejména mladší dívky, které můžete mimo jiné překvapit i novou panenkou princeznou Sofií, která je v současnosti dostupná v mnoha verzích. Pokud budete mít více času, určitě se vám podaří najít i kostým pro vaši princeznu Sofii a pro všechny ostatní oslavenkyně můžete připravit princeznovské korunky. Stejně jako i při předchozích tématech, i při této můžete připravit pro děti fotostěny s princeznou Sofií. Ti, kteří znají tuto pohádku určitě vědí, že k ní patří i létající koberec. Zkuste jako dekoraci připravit nějaký zajímavý koberec, který můžete ozdobit a vymyslet třeba i nějakou hru. Nezapomeň určitě ani na balóny, girlandy, talíře, skleničky a dort. Každá šikovná cukrářka určitě zvládne upéct princeznu Sofii.

                                   Sofia-the-First-Party-Supplies

My Little Pony


I vaše děti mají určitě během svého dětství období, že pokud s nimi vejdete do hračkářství, okamžitě zamíří k regálům s hračkami My Little Pony. A pokud tedy milují hračky My Little Pony, určitě by je potěšila i taková oslava. K pohádce My Little Pony patří neodmyslitelně nejen poníci, ale i jednorožci. V hračkářství určitě sežene obrovského plyšáka, se kterým se děti budou moci nejen fotit, ale i hrát. Dávejte však pozor při výběru, každý poník nebo jednorožec mají totiž jinou superschopnosť a osobnost. Ideální je, pokud víte, který z nich je nejoblíbenějším pro vaši dceru. Můžete ji potěšit i takovým tematickým dárkem. Celou místnost můžete díky dekoracím na kouzelný svět, který vaše děti znají z pohádky My Little Pony. Zkuste po místnosti rozmístit hračky, vyrobit kouzelné domky v nichž poníků v Ponnyville žijí. Samozřejmostí jsou balóny, girlandy, talíře, skleničky, brčka. Dokonce jsem viděla už i dort s tímto motivem.

                                                                 ___________

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení