OBJEDNÁVKY DO 12:00 DORUČUJEME DO 1 PRACOVNÍHO DNE. Info

Bombastická oslava 6. narozenin

Šesté narozeniny jsou obdobím, kdy Vaše dcera ať syn už pravděpodobně mají kopec kamarádů ze školky případně i školy a oslavu narozenin si představují jinak než s loutkami a tetami ve Vaší obýváku. Narozeniny by pravděpodobně nejraději oslavili se svou „partou“ někde jinde než ve své dětském pokoji nebo obýváku. Zkuste si před přípravou oslavy přečíst pár našich tipů a nápadů jak připravit takovou oslavu.

 

Místo

Při šestých narozeninách už není nejlepší možností slavit narozeniny doma. Pokud byste chtěli připravit dvě samostatné oslavy (jednu pro rodinu a jednu pro kamarádů), můžete připravit oslavu pro rodinu doma. Pro kamarády a kamarádky (jak je nazývají moje malé sestřenice „kolegyně“) můžete připravit oslavu v dětském koutku. Stále populárnějšími jsou dětské kavárny, kde se kromě dětí můžete při dobré kávě zabavit i Vy. Dětské kavárny zahrnují i dětské hřiště, nabízejí v nich dětské nápoje a mnohé z nich Vám připraví dětskou oslavu na míru a Vy se nemusíte o nic starat.

                                                            Kids-Birthday-Parties-in-Tokyo

Pozvaní hosté

Pokud připravíte dvě oslavy na jednu pozvěte jen členy rodiny. Můžete ji připravit doma nebo v restauraci, přizpůsobte to podle toho, co Vám více vyhovuje. Na oslavu s kamarádkami / kamarády nechte Vaši ratolest, aby si pozvala hosty sama. Určitě jí (nebo tedy jemu) rozsvítí očka, pokud si budou moci pozvat koho budou chtít. Můžete klidně připravit i jednu společnou oslavu, kdy je však lepší pozvat užší rodinný okruh a ne všech strýcové, tety, praujov, pratety, atd. Na oslavu jen pro děcka zavolejte klidně i maminy kamarádek, pokud mezi nimi máte kámošky.

                                                         407263582-H

 

Výzdoba

Výzdoba je pro šestileté dítě velmi důležitá, zejména tedy pro dívky. Pro mě je synonymem výzdoby na dětskou oslavu milion barev. Miluji balóny ve všech barvách světa. Pokud je však Vaše ratolest stylová a fajnová, zkuste si vybrat nějakou zajímavou kombinaci, já momentálně fičím na růžovo šedé kombinaci, případně cyklámenové ve spojení s šedou, modro zelenou kombinaci, i fialová se žlutou je docela příjemným zajímavým spojením. Při výzdobě určitě nezapomeňte na opravdu hodně balónů, konfety, děti se určitě potěší i narozeninovým čepicemi.

 

                                                                   Macaron-Arch-Kit-Pastel-Grey-Pink-1-Rose-Gold-Confetti-Globos-Wedding-Party-Decor-Baby-Shower.jpg_q50

 

Zábava

Kromě her, o kterých si můžete přečíst v článku o hrách na dětskou oslavu je skvělou možností i koupit fixy na textil, bílá trička a nechat děti namalovat si vlastní originální trička. Další možností je malování na obličej. Chcete-li předejít tomu, aby si děti ublížili, namalujte jim na obličej obrázky Vy.

 

                                                                   image (2)

 

Občerstvení

Občerstvení závisí na tom, jak dlouho plánujete slavit. Pro rodinu můžete připravit dobrý a chutný oběd, případně chlebíčky, jednohubky, určitě i nějaké dobré zákusky a samozřejmostí by měla být narozeninový dort. Pro děti připravte například cakepops, cupcakes a jiné veselé dezerty.

 

                                                                  Birthday-Party-Foods