OBJEDNÁVKY DO 12:00 DORUČUJEME DO 1 PRACOVNÍHO DNE. Info

Novinky

Podmínky soutěže "Soutěž adventní kalendář dle vlastního výběru"

Soutěž není žádným způsobem spojena se společností Facebook, není jí organizována ani podporována. Informace o účastnících soutěže nejsou poskytovány společnosti Facebook, ale společnosti PartyDeko s.r.o., jako správci stránky společnosti HeliumKing.hu na sociální síti Facebook. Informace získané od účastníků soutěže budou použity výhradně pro účely této soutěže. Za obsah soutěže nenese zodpovědnost společnost Facebook, nýbrž pouze její pořadatel.

 

  1. Pořadatelem soutěže s názvem "Soutěž adventní kalendář dle vlastního výběru" (dále jen "soutěž") je:

PartyDeko s.r.o., se sídlem Vojenská 2, 04001, Košice IČO: 50014277

 

  1. Termín konání soutěže a místo

Soutěž probíhá od 15.11. do 29.11.2023 prostřednictvím sociální sítě Facebook na stránce HeliumKing.cz

 

  1. Podmínky účasti v soutěži

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let (osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce) s adresou pro doručování na území Maďarska (dále jen "soutěžící" nebo "účastník soutěže"). Podmínky účasti v soutěži jsou následující:

 

Soutěžící se zúčastní soutěže, pokud v době konání soutěže přidá ke příspěvku ("postu") Pořadatele na Facebook profilu HeliumKing.cz relevantí odpověď do komentáře, odpovídající soutěžním podmínkám a otázkám, a to napsat oblíbenou postavu nebo filmový díl z Harryho Pottera.  Účast v soutěži není podmíněna nákupem jakýchkoliv výrobků nabízených k prodeji na webu HeliumKing.cz. Výherní produkty nekorespondují s produkty ve soutěžním příspěvku/reklamě.

 

  1. Vyhodnocení soutěže a ceny

Posouzení splnění všech podmínek účasti v soutěži je u každého soutěžícího výhradně v kompetenci Pořadatele. Výhercem soutěže se stane soutěžící, kterého určí Pořadatel a který splní všechny podmínky účasti v soutěži. Výběr výherců proběhne bez přítomnosti veřejnosti. Počet výherců je omezen na 1. 

Výhrou v soutěži o adventní kalendář dle vlastního výběru. Výherce bude vyhlášen na Facebooku a bude upozorněn prostřednictvím komentáře. Výherce bude vyzván zaslat nám zprávu s kontaktními informacemi pro zaslání výhry. V případě, že Výherce nás nekontaktuje do 5 pracovních dnů, ztrácí nárok na výhru.

V případě, že výherce zprávu neodešle, ztrácí nárok na výhru. Výhry budou výhercem zaslány prostřednictvím poštovního doručovatele nebo kurýra na adresu určenou výhercem a označenou Pořadatelem. Za správnost a aktuálnost údajů potřebných pro doručení výhry zodpovídá výherce. Pořadatel neodpovídá za krádež, ztrátu, poškození výhry, její nedoručení nebo zpoždění s doručením, které jsou způsobené poštovním doručovatelem nebo kurýrem.

  1. Vyloučení soutěžícího

Pořadatel si vyhrazuje právo do soutěže nezařadit soutěžícího, jehož komentář bude obsahovat hrubě urážlivé vyjádření nebo bude obsah jeho komentáře v rozporu s dobrými mravy.

 

  1. Osobní údaje

Soutěžící svou účastí v soutěži uděluje Pořadateli jako provozovateli v souladu se zákonem č. 122/2013 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně a doplnění některých zákonů, souhlas se zpracováním všech jím poskytnutých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, korespondenční adresa, emailová adresa a telefonní kontakt po celou dobu trvání soutěže, a to na účel provozování soutěže (např. realizace soutěže, předání a převzetí výhry). Pořadatel jako provozovatel tímto vyhlašuje, že osobní údaje použije pouze na výše uvedené účely. Osobní údaje nebudou zveřejňovány a dále využívány.

 

  1. Závěrečná ustanovení

Soutěžící svou účastí v soutěži uděluje Pořadateli souhlas se zněním těchto Pravidel. Soutěžícímu nevzniká právní nárok na poskytnutí výhry a soutěžící není oprávněn požadovat od Pořadatele namísto výhry jakékoliv alternativní plnění. Zároveň soutěžící není povinný výhru přijmout. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit výhru jinou vhodnou výhrou a změnit podmínky předání výhry. Pořadatel nezodpovídá za jakoukoliv škodu, která soutěžícímu vznikla v důsledku účasti na soutěži nebo nedostupnosti/nefunkčnosti technických zařízení a sítí potřebných pro průběh soutěže a účast v ní. Pravidla soutěže budou k dispozici na síti Facebook na stránce HeliumKing.cz.

Doprava zdarma se Zásilkovnou

Doprava zdarma do více než 9900 výdejních míst a Z-BOXov po celém Česku.

                                                            

Z-BOX je samoobslužné výdejní místo Zásilkovni otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zásilku si zde vyzvednete bezkontaktně, a to klidně i uprostřed noci. Z-BOX otevřete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna.

Výdejní místa od Zásilkovny jsou téměř na každém rohu a patří mezi nejoblíbenější způsob doručování. Zásilky zde můžete vyzvednout nebo poslat pomocí hesla prostřednictvím  mobilní aplikace Zásilkovna.

mceclip0 (1)Doručení do Z-BOXu

Jaké výhody získáte s doručením do Z-BOXu se Zásilkovnou?

Blízkost a dostupnost  - Nejširší síť samoobslužných boxů v Česku.

Doručení do druhého dne Rychlé doručení již do druhého pracovního dne od předání zásilky e-shopem.

 

 


 Bez_názvu

Doručení na výdajné miesto  

Jaké výhody získáte s doručením do výdajních míst?

Blízkost a dostupnost  - Výdejní místa naleznete ve velkých městech i v menších obcích téměř na každém rohu.

Rychlost - Rychlé doručení již do druhého pracovního dne od předání zásilky.

 

V případě, že balík bude mít větší rozměry (maximální rozměr jedné strany je 70 cm a maximální součet stran je 120 cm,) a více kg (maximální váha je 5 kg) než je možné poslat na výdejní místo nebo Zbox - nebude bohužel možné využít tuto akci a bude se uplatnovat ceník podle dopravy kurýrem na adresu.

Doručení balíků během akce Doprava zdarma se Zásilkovnou se může prodloužit na 2 pracovní dny.

 

Bombastická oslava 6. narozenin

Bombastická oslava 6. narozenin

Šesté narozeniny jsou obdobím, kdy Vaše dcera ať syn už pravděpodobně mají kopec kamarádů ze školky případně i školy a oslavu narozenin si představují jinak než s loutkami a tetami ve Vaší obýváku. Narozeniny by pravděpodobně nejraději oslavili se svou „partou“ někde jinde než ve své dětském pokoji nebo obýváku. Zkuste si před přípravou oslavy přečíst pár našich tipů a nápadů jak připravit takovou oslavu.

 

Místo

Při šestých narozeninách už není nejlepší možností slavit narozeniny doma. Pokud byste chtěli připravit dvě samostatné oslavy (jednu pro rodinu a jednu pro kamarádů), můžete připravit oslavu pro rodinu doma. Pro kamarády a kamarádky (jak je nazývají moje malé sestřenice „kolegyně“) můžete připravit oslavu v dětském koutku. Stále populárnějšími jsou dětské kavárny, kde se kromě dětí můžete při dobré kávě zabavit i Vy. Dětské kavárny zahrnují i dětské hřiště, nabízejí v nich dětské nápoje a mnohé z nich Vám připraví dětskou oslavu na míru a Vy se nemusíte o nic starat.

 

venue-for-kids-birthday-parties-oranmore-galway

 

Pozvaní hosté

Pokud připravíte dvě oslavy na jednu pozvěte jen členy rodiny. Můžete ji připravit doma nebo v restauraci, přizpůsobte to podle toho, co Vám více vyhovuje. Na oslavu s kamarádkami / kamarády nechte Vaši ratolest, aby si pozvala hosty sama. Určitě jí (nebo tedy jemu) rozsvítí očka, pokud si budou moci pozvat koho budou chtít. Můžete klidně připravit i jednu společnou oslavu, kdy je však lepší pozvat užší rodinný okruh a ne všech strýcové, tety, praujov, pratety, atd. Na oslavu jen pro děcka zavolejte klidně i maminy kamarádek, pokud mezi nimi máte kámošky.

 

Group Of Children Having Outdoor Birthday Party

 

Výzdoba

Výzdoba je pro šestileté dítě velmi důležitá, zejména tedy pro dívky. Pro mě je synonymem výzdoby na dětskou oslavu milion barev. Miluji balóny ve všech barvách světa. Pokud je však Vaše ratolest stylová a fajnová, zkuste si vybrat nějakou zajímavou kombinaci, já momentálně fičím na růžovo šedé kombinaci, případně cyklámenové ve spojení s šedou, modro zelenou kombinaci, i fialová se žlutou je docela příjemným zajímavým spojením. Při výzdobě určitě nezapomeňte na opravdu hodně balónů, konfety, děti se určitě potěší i narozeninovým čepicemi.

 

b7d258bfc22c781e35c49061383edf5f

 

Zábava

Kromě her, o kterých si můžete přečíst v článku o hrách na dětskou oslavu je skvělou možností i koupit fixy na textil, bílá trička a nechat děti namalovat si vlastní originální trička. Další možností je malování na obličej. Chcete-li předejít tomu, aby si děti ublížili, namalujte jim na obličej obrázky Vy.

 

Kids-Birthday-Party-0540

 

Občerstvení

Občerstvení závisí na tom, jak dlouho plánujete slavit. Pro rodinu můžete připravit dobrý a chutný oběd, případně chlebíčky, jednohubky, určitě i nějaké dobré zákusky a samozřejmostí by měla být narozeninový dort. Pro děti připravte například cakepops, cupcakes a jiné veselé dezerty.

 

just-kids-birthday-parties-1-638