Objednávky do 12:00 doručujeme do 1 pracovního dne. Víc info

Létajíci lampion přání - červené srdce

Kód: LAMP1TT
Tip
Značka: PartyDeco
35 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Lietajúci lampión priania srdce červené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Létající lampiony - přání jsou romantickou čínskou tradicí plnou pokory, víry a magického efektu

 
Létající lampiony přání fungují na principu horkovzdušného balónu. Po vybalení produktu si pečlivě prostudujte bezpečnostní opatření.

Vzhledem k tomu, že se pracuje s otevřeným ohněm je třeba postupovat s maximální opatrností. Horkovzdušný lampion nesmí vypouštět osoba mladší než 18 let. Před zapalováním balón rozložíme, srovnáme kruhovou obruč, kterou uchopíme a vertikálním nebo horizontálním tahem vžene do balónu vzduch. Při zapalování se stěny lampionu nesmí dotýkat hořáku s ohněm. Lepší je, pokud lampion zapalují dvě osoby. Po zapálení držíme lapion v kolmé poloze do té doby, než se ohřeje vzduch, který pomáhá lampionu vzlétnout. Balóny používejte v bezvětří. Lampion vypouštějte v prostranství, kde v jeho letové dráze nejsou budovy, sloupy vysokého napětí apod. Detailní způsob použití najdete přiložen u každého lampionu.
Často kladené otázky:

Kde všude mohu létající lucerny přání vypustit?

Téměř všude, ale s maximální obezřetností. Vyvarujte se vypouštění v blízkosti hořlavin nebo výbušnin. Dbejte na to, aby v letové dráze lampionu nebyly čerpací stanice a stožáry vysokého napětí, shromáždění většího počtu osob, domy a další překážky, ve kterých by lampion mohl způsobit požár. Vypouštění létajících přání v blízkosti letišť je zakázáno.

 
Za jakých povětrnostních podmínek smím létající lucerny přání vypouštět?

V případě deštivého počasí a vysoké vlhkosti (např. Mlhy) není vypouštění létajících přání vůbec možné. Vypouštějte létající přání pouze v klidných povětrnostních podmínkách kdy síla větru nepřesahuje druhý stupeň Beuaufortovy škály (6 - 11 km / h). V opačném případě může dojít k poškození létajícího přání, popáleninám nebo požáru. Před vypuštěním létajícího přání, zjistěte směr větru a ujistěte se, že se v letové dráze nevyskytují žádné překážky a místa se zvýšeným rizikem požáru.

 
Jak zapálit hořák na létajícím přání?

Létající přání vyjměte z obalu a zapalte malý hořák který je připevněn uprostřed bambusového rámu. Pokud hořák není připevněn, připevněte hořák k rámu před jeho zapálením. K vypuštění létajícího přání jsou potřeba dvě osoby. Jedna osoba drží létající přání tak, aby se jeho papírové stěny nedotýkaly hořáku a nedošlo k jejich propálení, druhá osoba opatrně zapaluje hořák.

Podrobný návod k použití a bezpečnostní opatření jsou přiloženy s každým létajícím přáním.

 
Jakých výšek létající lucerny přání dosahují?

Hořák vydrží hořet 3 - 20 minut. V závislosti na termických podmínkách dosahují létající přání výšek mezi 200 - 500 metrů nad zemí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Létajíci lampiony - lampiony štěstí
Barva: Červená
Příležitost: Rozloučení se svobodou
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: